Svatba u pašeráka

Chceš si užít a zároveň překvapit své hosty? Horská chata U Pašeráka je to pravé pro tvou svatbu či oslavu. Víme jak udělat ze svatby ten opravdu nezapomenutelný zážitek

SVATBA V MALEBNÉM PROSTŘEDÍ KRKONOŠ JAKO V POHÁDCE

Snad každá žena touží po princi, který by žil jen pro ni, snad každý muž hledá svoji princeznu, která by patřila jen jemu. Svatba, to je ten den, kdy ve skutečnost se mění sen. Přejete-li si být oddáni v romantickohorském prostředí ba i pod širým nebem a s výhledem do kraje a na Ještěd, potom restaurace či zahrada a okolí u Pašeráka je tím pravým místem.

NÁROČNÉ PLÁNOVANÍ NECHTE NA NÁS

Náročné plánování svatby Vám umíme zjednodušit. Penzion U Pašeráka je příjemným místem, kde můžete strávit Vaši svatbu společně se svatebčany. Prostory restaurace nabízí posezení až pro 80 osob včetně tanečního koutku, možnost sestavení tabule i na zastřešené terase s příslušnými ohřívacími stojany pro dalších 50 osob.

Včetně ubytování hostů

Disponujeme s ubytovací kapacitou 62 lůžek, popř. zajištění další ubytovací kapacity v blízkém okolí. Svatební nabídky sestavujeme vždy individuálně a jen pro Vás. Zajistíme Vám dle Vašich požadavků veškeré navazující služby spojené s touto ojedinělou akcí , jako je Svatba….neváhejte a kontaktujte nás.

Pro vaši svatbu uděláme téměř cokoli

Využíjte jedinečné možnosti užít si Krkonoše a pobyt jak se patří

Zajistíme výzdobu i oddávajícího

Postaráme se o cattering

Upečeme dort

Bar na přání

Hudbu i  DJ

Video z celé akce

Svatební pokoj

Ubytování pro hosty

Rezervace

Zajistěte si svůj klidný a příjemný pobyt v prostorných a pohodlných pokojích za dostupnou cenu. Náš střícný personál se postará o to, abyste si u nás užili každou chvíli. Rezervujte si svůj termín hned teď a těšíme se na vaši návštěvu!.