Škola v přírodě U Pašeráka

Škola v přírodě bez rozdílu věku jedině u nás

Svou polohou a širokou nabídkou služeb pro děti je naše středisko ideální pro pořádání dětských pobytů. Objekt se nachází v Krkonošském národním parku, obklopují ho ze všech stran louky a lesy. To je záruka zdravého a čistého ovzduší, které v dnešní době je potřeba dětem dopřát.

V pěší dostupnosti od penzionu se nachází nepřeberné množství zajímavostí, které stojí za to navštívit. Kupříkladu Bílou skálu, dobové Krkonošské muzeum, Muzeum Járy Cimrmana s přilehlou vyhlídkou a v neposlední řadě královnu rozhleden v Jizerských horách – Štěpánku.

Máme k dipozici 64 lůžek

Objekt disponuje maximální kapacitou 64 lůžek a každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V objektu se dále nacházejí dvě učebny a jídelna. K dispozici pro výuku či pro večerní promítání filmů a to i na rozlehlé terase s kapacitou 64 míst můžete využít dvou rozměrných plochých TV obrazovek.

Stravování 5x denně

Připravit pro děti chutnou a vyváženou stravu je pro nás priorita, tudíž určitě budou všichni účastníci spokojeni. Stravování probíhá v cyklu 5x denně a je podpořeno celodenním pitným režimem.
V nabídce pitného režimu pro děti máme ovocné šťávy a čaje. Děti mají tedy vždy na výběr ze dvou nápojů. Nabídku si mohou rozšířit v našem bufetu, kde je možné si zakoupit nápoje, laskominy, pochutiny, zmrzliny, které jim v teplých měsících zpříjemní pobyt.

Sportovní aktivity

Ke sportovnímu vyžití dětí je pro děti pod objektem připraveno multifunkční hřiště s travnatým povrchem, dětské hřiště, bazén, velká trampolína, kuželky, stolní tenis, velké tábořiště s ohništěm, kde pro každý pobyt jako bonus připravíme oheň s opékáním buřtíků.
Kantoři budou mít z terasy perfektní přehled dětech, které si budou užívat sportovních radovánek. Více informací v sekci sport.

Ceník

ŠKOLKY V PŘÍRODĚ OD

230,- Kč/noc 5x denně strava a pitný režim

ŠKOLY V PŘÍRODĚ OD

1.Stupeň od 250,-Kč/noc 5x denně strava a pitný režim
2.Stupen od 270,-Kč/noc 5x denně strava a pitný režim

Kantoři ZDARMA

Kantoři mají u nás pobyt vždy zdarma jako doprovod dětí.