ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ

Svou polohou a širokou nabídkou služeb pro děti je naše středisko ideální pro pořádání dětských pobytů. Objekt se nachází v Krkonošském národním parku, obklopují ho ze všech stran louky a lesy. To je záruka zdravého a čistého ovzduší, které v dnešní době je potřeba dětem dopřát. V pěší dostupnosti od penzionu se nachází nepřeberné množství zajímavostí, které stojí za to navštívit. Kupříkladu Bílou skálu, dobové Krkonošské muzeum, Muzeum Járy Cimrmana s přilehlou vyhlídkou a v neposlední řadě královnu rozhleden v Jizerských horách - Štěpánku.
Připravit pro děti chutnou a vyváženou stravu je pro nás priorita, tudíž určitě budou všichni účastníci spokojeni. Stravování probíhá v cyklu 5x denně a je podpořeno celodenním pitným režimem.
V nabídce pitného režimu pro děti máme ovocné šťávy a čaje. Děti mají tedy vždy na výběr ze dvou nápojů. Nabídku si mohou rozšířit v našem bufetu, kde je možné si zakoupit nápoje, laskominy, pochutiny, zmrzliny, které jim v teplých měsících zpříjemní pobyt. Objekt disponuje maximální kapacitou 64 lůžek a každý pokoj má vlastní sociální zařízení. V objektu se dále nacházejí dvě učebny a jídelna. K dispozici pro výuku či pro večerní promítání filmů a to i na rozlehlé terase s kapacitou 64 míst můžete využít dvou rozměrných plochých TV obrazovek. Ke sportovnímu vyžití dětí je pro děti pod objektem připraveno multifunkční hřiště s travnatým povrchem, dětské hřiště, bazén, velká trampolína, kuželky, stolní tenis, velké tábořiště s ohništěm, kde pro každý pobyt jako bonus připravíme oheň s opékáním buřtíků.
Kantoři budou mít z terasy perfektní přehled dětech, které si budou užívat sportovních radovánek.
K jejich pohodě ještě přispěje podávání kávy, čaje, vody zdarma. V případě zájmu kantorů či dětí je možnost projížďky na koních 200 metrů od objektu. V případě nepříznivého počasí je pro menší děti připravena v objektu dětská herna, pro starší děti šipky a stolní fotbálek. V případě Vašeho zájmu Vám rádi zajistíme výlety, které si můžete vybrat v sekci Školy v Přírodě na klíč. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, pokud našich služeb využijete a pevně věříme, že se k nám s dětmi rádi budete vracet. V případě Vašeho zájmu vám sdělíme kontakty, kde Vám naši hosté mohou podat preference na naše rekreační středisko.

Ceny:
ŠKOLKY V PŘÍRODĚ OD 230,-KČ/DÍTKO/NOC/5X DENNĚ STRAVA A PITNÝ REŽIM.
ŠKOLY V PŘÍRODĚ 1.STUPEŇ OD 250,-KČ/NOC/5XDENNĚ STRAVA PITNÝ REŽIM.
ŠKOLY V PŘÍRODĚ 2.STUPEŇ OD 270,-KČ/NOC/5XDENNĚ STRAVA A PITNÝ REŽIM.
KANTOŘI MAJÍ VŽDY POBYT ZDARMA.

ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ NA KLÍČ - nabídka ZDE.

© REGIN 2014

Rejdice 1070, Příchovice, 468 48 * Tel.: 483 399 228 * Mobil: 603 256 865 * E-mail: upaseraka@seznam.cz * Web: www.upaseraka.regin.cz*